art urodzinowe

Home art urodzinowe

art urodzinowe

Znajdą u nas Państwo dekoracje na urodziny dla małych i dużych, odważnych i ceniących klasyczne rozwiązania. Kolorowe, błyszczące, odmieniające każdą uroczystość, rodzinną i zawodową. 

Nasz asortyment pozwoli Państwu zorganizować wystrzałową imprezę nowych czasów. Oprócz tego znajdą Państwo wszelkiego typu ozdoby na wiele okazji, takich jak osiemnastki, walentynki, rocznice, wesela, chrzciny i wiele innych.

 Tylko u nas możecie Państwo nie tylko kupić rzeczy potrzebne do organizacji ważnych uroczystości, ale także kupić upominek dla bliskiej osoby nie zależnie od wieku.

Na bieżąco selekcjonujemy nasz asortyment, aby każdy klient miał dostęp do zróżnicowanego, oryginalnego i po konkurencyjnej cenie produktu. 

Ślub – wesele tuż, tuż a akcesoriów ślubnych ciągle brak? Świadkowie jak i goście weselni znajdą tu wystrzałowe konfetti, lampiony szczęścia, bańki mydlane Posiadamy również dekoracje weselne takie jak: balony, girlandy, płatki róż, pudełka na ciasto, etykiety na wódkę i karteczki na kołocz weselny.

Wieczór panieński i kawalerski  – na każdym wieczorze panieńskim nie może zabraknąć odpowiednich dekoracji: balon gorączka panieńskiej nocy, słomki, talerzyki czy świeczki to tylko część z nich. Przyszłej pannie młodej można założyć szarfę lub tiarę panny młodej czy też świecące rogi, lub królicze uszka, a do ręki podać drinka z słomką willi i lodem z foremki willi. U nas wszystkie artykuły na wieczór panieński masz w jednym miejscu. Panowie również nie zawiodą się zaglądając do naszej oferty na wieczór kawalerski.

Urodziny i impreza – artykuły i dekorację urodzinowe lub na imprezę zmienią każde ponure pomieszczenie. Posiadamy szeroki wybór asortymentu na tę okazję zarówno dla dzieci jak i osób starszych. Na stół proponujemy talerzyki papierowe, kubeczki, serwetki oraz konfetti. Sale można udekorować piękną girlandą, balonami, serpentyną a na tort solenizanta położyć świeczkę cyferkę lub fontanne. Nie zabraknie u nas również czapeczki urodzinowej i trąbek. Na imprezę zaś proponujemy takie akcesoria jak parasolki do drinków czy mieszadełka.

Kostiumy, czapki, fartuszki jak i wszystko, co potrzebujecie do foto-budki czy też na bal karnawałowy lub na zabawę tematyczną. Przebranie na Boże Narodzenie, wieczór panieński, kawalerski, Halloween zaskoczą każdego. Na co dzień proponujemy zaś śmieszne fartuszki.

Strefa kibica – nie zapomnieliśmy również o kibicach polskich drużyn. Każdy kibic może u nas zakupić flagę na auto, flagę samochodową, perukę kibica, szalik z napisem Polska, trąbki i wuwuzelę i razem z nami kibicować.

 Prezenty – każdy ma dylemat, co kupić na prezent. U nas nie musisz się o to martwić. Znajdziesz zarówno prezent dla dziewczyny jak i prezent dla chłopaka prezent dla mamy jak i prezent dla taty, prezent dla babci jak i dla dziadka. U nas znajdziesz prezent lub gadżet nie zależnie od wieku ani okazji. W naszej bogatej ofercie znajdziesz prezent na walentynki a także prezent na rocznicę ślubu, urodziny i inne okazję.

W naszej ofercie nie brakuje produktów na pozostałe ważne uroczystości. Dekoracje na chrzest, komunie, dekoracje Bożonarodzeniowe, pierwszy roczek w tej zakładce na pewno znajdziecie. Oferujemy również pozostałe artykuły i prezenty związane z tymi najważniejszymi uroczystościami.

 

 

Oferta

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.