O nas

Home O nas

Nasza firma

Firma „Pionier” powstała w 1989 roku. Nasza firma oferuje państwu szeroką gamę artykułów biurowych niezbędnych do funkcjonowania w każdej firmie, instytucji i domu.  Wzbogacanie swojej oferty o nowe wzory towarów przy jednoczesnym utrzymaniu niskich cen to na priorytet.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, naszą ofertę poszerzyliśmy o zabawki, znicze i wkłady, artykuły dekoracyjne, pirotechniczne, a także artykuły związane z wyposażeniem sklepów oraz opakowania jednorazowe dla lokali gastronomicznych.

W swojej bogatej ofercie posiadamy również środki czystości i artykuły higieiczne niezbędne dla funkcjonowania  zapleczy socjalnych małych i dużych przedsiębiorstw.

Spośród bogatej palety wszystkich produktów, z całą pewnością każdy klient wybierze coś dla siebie. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i ponad 20 letniemu doświadczeniu łatwiej nam zrozumieć i zaspokoić indywidualne potrzeby naszych klientów. Doskonała jakość, konkurencyjne ceny, atrakcyjne rabaty oraz miła i rzetelna obsługa to u nas codzienność.

W gronie naszych stałych partnerów handlowych są sklepy prowadzące sprzedaż detaliczną jak i podhurt, szkoły, przedszkola, zakłady pracy i instytucje oraz organizatorzy festynów. Zapraszamy do współpracy!

  • artykuły biurowe
  • artykuły przemysłowe
  • zabawki